contabil junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile NETAFIM powered by EPRS active.

Vezi toate job-urile contabil junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: NETAFIM powered by EPRS
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 21.06.2024

    NETAFIM este lider mondial în soluțiile de irigare picurare. Cu 28 filiale, 16 fabrici de producție și peste de angajați, Netafim oferă soluții inovatoare în peste 110 de țări din întreaga lume.

    Cerinte

    Persoană metodică, pedantă, perseverentă, atentă la detalii și cifre, capabilă să analizeze logic informațiile financiare;
    Persoană proactivă, orientată spre propunerea de soluții pentru rezolvarea problemelor și cu capacitatea de prioritizare a sarcinilor primate;
    Utilizator mediu al programului MS Excel;
    Cunoașterea limbii engleze la nivel conversational;
    Constituie un avantaj experiența de lucru într-un soft ERP

    Responsabilitati

    Efectuarea înregistrărilor contabile uzuale ale societății privitoare la facturi clienți/furnizori, deconturi, importuri/exporturi, extrase bancare, registrul de casă în software tip ERP/CRM;
    Arhivarea corespunzatoare a documentelor financiar-contabile, a contractelor, a altor documente interne sau externe referitoare la activitatea financiară și comercială a firmei;
    Verificarea corespondenței dintre facturile client/furnizor și contractele aferente și sesizarea inadvertentelor, după caz;
    Menținerea unui control strict și proactiv privitor la primirea și înregistrarea documentelor;
    Verificarea periodică a corespondenței stocului scriptic cu cel faptic, conform rapoartelor de stoc emise de către unitățile de depozitare;
    Menținerea relației cu furnizorii și clienții, Pregătire plan plăți, Emite facturi către clienți în platforma ERP a companiei conform condițiilor comerciale din contracte.

    Salariu

    3500 - 6000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Asigurare medicala
    • Asigurare de viata
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    1000 - 2000 EUR NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (92)