System Administrator (Constanța)

Angajator: StarTech Team
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Mangalia
  • Actualizat la: 14.06.2024
    Remote work: Hybrid
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Permis de conducere categoria B
    - Experiență în domeniul IT și cunoștințe de nivel 1 - 2
    - Flexibilitate în a face intervenții onsite și remote în funcție de nevoile operaționale
    - Cunoștințe solide în administrarea sistemelor de operare
    - Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice
    - Capacitatea de a lucra independent și în echipă

    Responsabilitati

    - Intervenții onsite și remote pentru rezolvarea problemelor tehnice
    - Suport tehnic de nivel 1 și 2 pentru utilizatori
    - Configurarea și întreținerea serverelor și a infrastructurii de rețea
    - Gestionarea și actualizarea software-ului și firmware-ului pe echipamentele IT
    - Colaborarea cu echipele interne pentru a identifica și rezolva problemele IT
    - Principala zonă de activitate este Constanța, cu intervenții ocazionale în județele Tulcea, Brăila și Ialomița

    StarTech Team este o companie de top în domeniul IT, cu peste 22 de ani de experiență, specializată în oferirea de servicii IT complete și personalizate. Echipa noastră, formată din peste 250 de specialiști IT, este dedicată să furnizeze soluții inovatoare, axate pe performanță și securitate. Oferim suport IT 24/7, cu o reacție rapidă și eficientă la cerințele clienților. Suntem recunoscuți pentru abilitatea noastră de a reduce întreruperile de activitate și pentru timpul scurt de răspuns la solicitări. Angajamentul nostru este de a accelera succesul afacerilor clienților noștri prin servicii de consultanță, audit și training IT de înaltă calitate. Alătură-te echipei noastre pentru a face parte dintr-un mediu dinamic și în continuă evoluție, unde pasiunea pentru tehnologie este apreciată și recompensată.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Program de lucru flexibil
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Laptop
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Constanta,