Operator facturare - Baneasa

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.05.2024

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Suntem in cautarea unui Operator facturare entuziast si dedicat pentru a se alatura echipei clientului nostru din departamentul financiar. Daca ai experienta pe un rol similar si ai mai lucrat cu programe de contabilitate (preferabil Saga), te incurajam sa aplici!

    Cerinte:
    • Studii medii in domeniul economic;
    • Experienta de lucru in domeniul contabilitatii, preferabil cel putin 1 an;
    • Cunostinte de operare in Microsoft Excel;
    • Experienta anterioara in utilizarea programelor de contabilitate, preferabil Saga;
    • Capacitatea de a analiza si organiza informatiile intr-un mod precis si eficient;
    • Abilitati excelente de comunicare si colaborare in echipa;
    • Orientare catre detalii si capacitatea de a respecta termenele limita.

    Responsabilitati

    • Procesarea eficienta a documentelor de contabilitate primara, inclusiv facturi, chitante si alte documente financiare;
    • Elaborarea rapoartelor financiare periodice si a analizelor necesare pentru managementul financiar;
    • Efectuarea platilor online si gestionarea corecta a fluxului de numerar;
    • Intocmirea si verificarea deconturilor si a altor documente financiare conform procedurilor interne;
    • Crearea si inregistrarea facturilor in sistemul de contabilitate, asigurandu-va ca toate tranzactiile sunt corecte si complete.
    Probleme tehnice? Raporteaza eroarea la
    suport

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    3500 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (10)