System Administrator (Constanta)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile StarTech Team active.

Vezi toate job-urile System Administrator (Constanta) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: StarTech Team
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 15.05.2024
    Remote work: Hybrid
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Permis de conducere categoria B;
    Experiență în domeniul IT și cunoștințe de nivel 1 - 2;
    Abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor;
    Capacitatea de a lucra în mod eficient atât independent, cât și în echipă;
    Flexibilitate în a face intervenții onsite și remote în funcție de nevoile operaționale.

    Responsabilitati

    Administrarea și mentenanța sistemelor IT
    Responsabil pentru 4 județe (Constanța, Tulcea, Brăila și Ialomița)
    Intervenții onsite și remote pentru rezolvarea problemelor tehnice
    Configurarea și mentenanța echipamentelor IT, inclusiv stații de lucru
    Suport tehnic de nivel 1 și 2 pentru utilizatori
    Asigurarea securității și integrității sistemelor și datelor

    Beneficii

    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    Hybrid