Field Recruiter (A1, Km19, Joita)

Angajator: Sameday Courier
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 03.05.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    We entered the deliveries field in 2007, and now we are one of the main players on the Romanian market. By massively investing in technology, we have become one of the most trusted companies with the highest accelerated growth.

    Our entrepreneurial view and culture are strongly tied to innovation, to the desire to evolve and develop. That is why we provide our young, determined team a pleasant and dynamic work environment, as well as all the required support so that each of us and all together can enjoy a harmonious growth and become better every day.

    Cerinte

    Ce ar trebui să ai?
    - Bune abilitati de comunicare si relationare;
    - Ambitie, motivatie si flexibilitate;
    - Capacitate de a lucra independent si de a iti organiza programul si activitatile de teren;
    - Orientare catre atingerea rezultatelor;
    ​- Experienta in domeniu este binevenita insa, nu este un "must have"; te putem invata noi, trebuie doar sa iti doresti;
    - Permis categoria B;

    Responsabilitati

    Ce ar trebui să faci?
    - Participi activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor Iblue & white collars) impreuna cu managerul de department;
    - Propui campanii de recrutare online si offline;
    - Negociezi pachetul salarial si ofertezi candidatii selectati;
    - Promovezi prin flyere si afise, campaniile Sameday (in zonele alocate de catre managerul direct);
    - Te implici in activitati de marketing precum: realizare anunturi de recrutare, cautarea a noi canale de recrutare, promovarea job-urilor disponibile;
    - Gestionezi relatiile cu partenerii si colaboratorii nostri;
    - Participi la sedintele inter-departamentale;
    - Informezi, periodic, candidatii despre statusul proiectelor de recrutare;
    - Urmaresti tendintele din industriile conexe pentru a identifica persoanele potrivite;
    - Transmiti feedback-uri candidatilor.

    Alte informatii

    Cu ce vine jobul la pachet?
    - Un pachet salarial motivant pe bune;
    - Traininguri de specialitate;
    - Abonament pentru servicii medicale;
    - Decont carburant, laptop, telefon;
    - Posibilități de dezvoltare și promovare în cadrul unei echipe tinere și dinamice;
    - Mediu de lucru placut intr-o companie in continua expansiune.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Decontarea transportului
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (24)