INTERNSHIP - Quality

Angajator: JTI Romania
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Internship
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.05.2024

    La nivel global, JTI este unul dintre cei mai mari producători mondiali de produse din tutun și produse pentru vapat, cu operațiuni în peste 130 de țări. Cu sediul la Geneva, Elveția, JTI are peste 46.000 de angajați, fiind membră a grupului Japan Tobacco.

    În România, JTI și-a început activitatea în România în 1993 (ca R.J. Reynolds), și a fost una dintre primele companii multinaționale care a investit pe plan local. De atunci, am continuat să investim în oameni, în mărci și în fabrica din București, recunoscută în grupul JTI pentru eficiență și excelența în execuție. Circa 70% din producția fabricii merge la export.

    Cerinte

    Student/a (sau absolvent/a 2024), facultate cu profil tehnic
    Nivel avansat de cunostinte MS Office (Excel)
    Cunoasterea Power BI, SQL (limbaj de interogare structurat) – reprezinta un plus
    Interes fata de tendintele si practicile actuale din domeniul calitatii
    Limba engleza - nivel avansat
    Bune abilitati de comunicare & lucru in echipa

    Responsabilitati

    Ofera suport la dezvoltarea si automatizarea rapoartelor specifice departamentului Calitate
    Se implica activ in analiza datelor si a proiectelor de imbunatatire aflate in desfasurare in cadrul departamentului

    Paid Internship, full-time program on site (Monday-Friday 08:00 - 16:30)
    Period: June 1 - September 30, 2024
    Location: JTI Romania Manufacturing, Bucharest, Dimitrie Pompeiu 9-9A

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Decontarea transportului
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Tichete de masa

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (102)