Instalator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KreativeHR Services active.

Vezi toate job-urile Instalator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: KreativeHR Services
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.03.2024

    Kreativehr este o agenție de recrutare si selecție, cu capital autohton! Misiunea noastră este să formăm echipe de succes și să îmbunătățim mediul de afaceri din România, prin servicii de resurse umane de calitate. Cu pasiune, inovație și învățare continuă, servim clienții și candidații noștri pentru a promova starea de bine și dezvoltarea profesională. Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii noștri de business, acoperind cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

    Cerinte

    - Experiență anterioară ca instalator - un plus semnificativ

    - Cunoștințe aprofundate privind sistemele de distribuție și evacuare a apei în construcții rezidențiale, comerciale și industriale

    - Abilități tehnice legate de sisteme de încălzire, ventilare și echipamentele aferente

    - Îndemânare în utilizarea echipamentelor și sculelor specifice domeniului instalațiilor

    - Disponibilitate pentru deplasări în diferite regiuni ale țării

    Responsabilitati

    - Executarea lucrărilor de tăiere, fasonare, montaj și asamblare a țevilor, respectând infrastructura existentă și instrucțiunile de montaj

    - Instalarea și activarea sistemelor de alimentare cu apă, sisteme de ventilație și climatizare, inclusiv sisteme de sprinklere și hidranți

    - Identificarea și remedierea defecțiunilor (ex. scurgeri, blocări), precum și efectuarea reparațiilor sau înlocuirilor necesare (țevi, robinete, dispozitive sanitare etc.)

    - Instalarea și punerea în funcțiune a sistemelor de încălzire și răcire

    Salariu

    5000 - 5500 RON

    Beneficii

    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2700 - 3300 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (197)