Operator Productie - linii automatizate Dragomiresti Deal

Angajator: PepsiCo
Domeniu:
  • Altele
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 26.07.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Cu peste 1600 de angajați, în 2023 PepsiCo România a obținut pentru al zecelea an consecutiv certificarea internațională Angajator de Top, acordată de Top Employers Institute din Olanda. Certificarea PepsiCo drept Angajator de Top demonstrează angajamentul PepsiCo de a promova un mediu pozitiv și favorabil incluziunii și de a crea oportunități semnificative pentru angajații săi, oferindu-le posibilitatea de a avea un impact, de a dobândi noi abilități și de a-și construi cariere de succes.

    Produsele PepsiCo sunt savurate de consumatori din peste 200 de țări și teritorii din întreaga lume, de un miliard de ori pe zi. PepsiCo a generat o cifră de afaceri de peste 86 miliarde dolari în, adusă de un portofoliu de alimente și băuturi care include Lay’s, Doritos, Cheetos, Gatorade Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker și SodaStream. Portofoliul PepsiCo este alcătuit dintr-o gamă variată de produse alimentare și băuturi savuroase, incluzând numeroase branduri iconice ce generează fiecare, anual, peste 1 miliard de dolari în vânzări de retail.

    Principiile PepsiCo sunt în linie cu viziunea noastră de a fi lider global în industria alimentară și de băuturi răcoritoare conform conceptului Winning with PepsiCo Positive (pep+). pep+ este transformarea noastră strategică completă, care pune sustenabilitatea și capitalul uman în centrul modului în care vom crea valoare și creștere, prin operarea în limitele planetare și inspirând schimbări pozitive pentru planetă și oameni.

    Pentru mai multe informații accesați pagina pepsico.ro și urmăriți canalele Facebook, și LinkedIn PepsiCo Romania.

    Cerinte

    Cerintele noastre sunt:

    • Ai absolvit un liceu tehnic sau o școală profesională.
    • Ai experiență într-o funcție similară în industria alimentară.
    • Deții cunoștințe tehnice de bază în domeniul mecanic, electric, producției industriale sau al echipamentelor automatizate.
    • Ești orientat către obținerea de rezultate și ești perseverent.
    • Ai abilități de planificare și organizare.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    • Vei lua parte la toate etapele procesului tehnologic specifice ariei tale de responsabilitate.
    • Vei monitoriza funcționarea corespunzătoare a echipamentelor și vei asigura continuitatea procesului de producție.
    • Vei menține ordinea și disciplina la locul de muncă.
    • Vei asigura aprovizionarea eficientă cu materiile prime necesare.
    • Vei colabora cu echipa de intervenție pentru a remedia rapid orice defecțiune.
    • Vei efectua operațiunile de întreținere preventivă alocate.
    • Vei asigura conformitatea produsului cu standardele de calitate.
    • Vei înregistra și raporta toate incidentele care au cauzat oprirea utilajelor sau a liniei de îmbuteliere din aria ta de responsabilitate, precum și acțiunile corective la care ai participat.

    Alte informatii

    Locatie, program de lucru si transport:

    • Locatia este in Dragomiresti-Deal;
    • Programul de lucru este in schimburi (07:00-19:00; 19:00-07:00), 2 zile schimbul 1 (07:00-19:00), 2 zile schimbul 2 (19:00-07:00) urmate de 4 zile libere.
    • Transportul este asigurat din Bucuresti si ruta Comana Jud. Giurgiu (Vlad Tepes-Comana-Gradistea-Mogosesti-Varlaam-Dragomiresti).

    Beneficii:

    • Contract de munca pe perioda nedeterminata;
    • Transport asigurat pe rute prestabilite;
    • Pachet salarial competitiv ce include:
    • Bonus lunar de performanta;
    • Sporuri de weekend/ pentru munca de noapte/ ore suplimentare;
    • Bonuri de masă;
    • Primă de sărbători;
    • Abonament de servicii medicale;
    • Asigurare de viață si de accident;
    • Echipament de lucru si dotari moderne.
    • Perioada de instruire asigurata
    • Certificari/Atestate;
    • Petreceri/ evenimente companie;

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime de vacanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Asigurare medicala
    • Asigurare de viata
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Abonament Bookster
    • Petreceri/evenimente companie
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta
    • Tichete culturale

    Aplica fara CV
    Ilfov,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (80)