Electromecanic (Craiova)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Electromecanic (Craiova) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 19.06.2023

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Gi Group este in cautarea unui Electromecanic intretinere si reparatii ascensoare in Craiova pentru o partenerul sau, o companie prezenta la nivel global prin implicarea sa in realizarea a mii de clădiri din toata lumea.

    Locatie: Craiova

    Program de lucru: Luni – Vineri 08:00 -16:30 ( cu 30 de min pauza de masa inclusa )

    Cerinte:

    Cunostinte de citire a unei scheme electrice;
    Cunostinte de mecanica si electromecanica;
    Absolvent de liceu industrial cu profil electrotehnic/ mecanic (scoală profesionala, studii de specialitate);
    Vechime in domeniul intretinere sau montaj ascensoare si scari rulante constituie un avantaj;
    Permis conducere categoria B;
    Limba engleza la un nivel incepator/mediu pentru a citi documentele tehnice;
    Abilitati de comunicare in relatia cu beneficiarii.
    Disponibilitate pentru rezolvare sesizari la clienti si delegatii in tara.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Efectuarea lucrarilor de intretinere/ mentenanta si revizii generale;
    Identificare piese necesare reparatiilor pentru ascensoare;
    Depanarea defectiunilor survenite la ascensoare;
    Completarea documentelor si rapoartelor tehnice specifice.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Pachet salarial atractiv;
    Contract pe perioada nedeterminata;
    Comision de activitate;
    Bonuri de masa 20 lei / zi lucrata;
    Bonusuri lunare atractive in functie de rezultate;
    Autoturism de serviciu;
    Telefon mobil;
    Abonament Medicover;
    Prima de Paste, prima de Craciun;
    Crestere salariala anuala in functie de performanta;
    Zile de concediu care cresc in functie de vechimea in companie;
    Ore suplimentare platite 175%.

    Daca sunteti interesati de aceasta oportunitate de angajare va invitam sa aplicati la acest anunt sau sa ne contactati la nr de telefon 0731 520 868.

    Aplica fara CV
    Craiova,

    BUCURESTI, Craiova,