Arhitect

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TECNIC Consulting Engineering Romania active.

Vezi toate job-urile Arhitect active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: TECNIC Consulting Engineering Romania
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 08.06.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

     Studii superioare in Arhitectura;
     Sa detina dreptul de semnatura, fiind inscris la OAR, este un avantaj;
     Experienta de minim 5 ani in pozitia de Arhitect;
     Experienta in elaborarea documentatiilor pentru toate fazele de proiectare de la studii de solutie la detalii de executie (SF/DALI, PTE, DTAC), inclusiv coordonarea obtinerii documentatiilor de avize si acorduri;
     Experienta in elaborarea documentatiei PUZ, reprezinta un avantaj;
     Cunoasterea legislatiei in constructii si a normelor tehnice si juridice pentru proiectare.

    Responsabilitati

    Aptitudini:
     Gandire strategica si organizationala;
     Capacitate de organizare proiect, creativitate si capacitate de comunicare
     Cunostinte avansate in Word, Excel, AutoCAD, alte programe specifice;
     Limba engleza la nivel avansat;
     Persoana responsabila, organizata si orientata spre rezultat;
     Spirit de echipa.

    Alte informatii

    Beneficii:
     Un mediu de lucru modern si dinamic;
     Conditii foarte bune de lucru;
     Salariu motivant;
     Asigurare medicala privata.