Operator Call Center

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Borg Design active.

Vezi toate job-urile Operator Call Center active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Borg Design
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.07.2022

    Borg Design este o companie de dezvoltare și distribuție de soluții online.
    În viziunea companiei, candidații ideali sunt aceia care apreciază să lucreze în echipă, proactivi și care au capacitatea de adaptare și învățare.
    Borg Design a realizat până în prezent mai multe colecții de date cu informații de interes public, unelte software și soluții online, fiind creatorul platformei ListaFirme.

    Cerinte

    Ce ne dorim:

    Ne dorim să poți comunica cu ușurință cu clienții și să îți facă plăcere să lucrezi în echipă.
    Ne așteptăm să ai o atitudine pozitivă, să fii o persoană deschisă și empatică.

    Lucrând alături de noi este necesar să ai:
    • experiență anterioară în Call Center;
    • cunoștințe și experiență de lucru cu pachetul Microsoft Office;
    • excelente abilități de comunicare, voce placută, claritate în exprimare;
    • atentie distributivă care să permită desfășurarea unor activități simultane: discuție telefonică, introducere date în sistemul informatic, verificare date introduse în sistemul informatic.
    • capacitatea de a învăța și utiliza aplicațiile informatice specifice companiei.

    Responsabilitati

    Ce vei face:

    • Efectuezi apeluri pentru actualizarea bazei de date proprii;
    • Introduci în sistem informațiile obținute;
    • Verifici corectitudinea informațiilor introduse.
    • Participi la campaniile interne ale companiei (contactezi clienții în vederea promovării și vânzării produselor și serviciilor companiei, preiei și înregistrezi comenzi).

    Alte informatii

    Îți putem oferi:

    Financiar
    Pachet salarial atractiv, în funcție de experiența și performanțele tale;
    Tichete de masă electronice;
    Decontarea transportului;

    Medical
    Asigurare privată de sănătate;

    Timp liber
    Zile de concediu suplimentare în funcție de vechimea în companie;
    Evenimente/petreceri de companie;

    Dezvoltare
    Dezvoltare profesională, acces bibliotecă online;
    Teambuilding-uri și activități periodice cu colegii;

    Condiții de muncă
    Echipamente de lucru (laptop și telefon mobil/abonament voce și date);
    Posibilitatea de a lucra remote;
    Echipă tănără și talentată.

    Află mai multe detalii despre noi și despre politica de confidențialitate accesând pagina noastră web.

    Alătură-te echipei noastre ca Operator Call Center!

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (177)