Operator facturare

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Secretariat - Administrativ
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 03.12.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • cunostinte bune Microsoft Office;
    • studii superioare (constituie un avantaj studiile economice);
    • cunostinte de gestiune primara;
    • viteza si acuratete in operarea PC;
    • abilitati de comunicare si de lucru in echipa;

    Responsabilitati

    • operarea informatiilor in sistemul de gestiune;
    • emiterea documentelor fiscale si a documentelor de gestiune;
    • prezentarea si vanzarea produselor din magazin;
    • efectuarea incasarilor;
    • arhivarea documentelor;

    Alte informatii

    Oferim:
    • Salariu motivant.
    • Tichete de masa.
    • Abonament medical la o clinica privata.
    • Contract pe perioada nedeterminata.
    • Posibilitati de avansare profesionala in cadrul unui mediu de lucru modern si a unei echipe performante.
    • Program de lucru 1 schimb (8:30-17:00).