Backend developer

Angajator: Farmaciile Catena
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.12.2021

    CATENA se mandreste cu statutul de cel mai apreciat brand de farmacii din Romania.
    Compania noastra si-a propus sa fie un reper fundamental in lumea medicala romaneasca, in ceea ce priveste calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.

    Echipa Catena a integrat imaginea brandului in viata de zi cu zi a romanilor, punand accentul pe definirea conceptului de viata sanatoasa si armonioasa.

    Cerinte

    Echipa de dezvoltare este in cautarea unui coleg pentru postul de Backend developer dornic sa se implice in proiectele aflate in derulare si nu numai. Vei gasi la noi un mediu de lucru placut, intr-o locatie centrala.

    Ar fi util sa stii:

    - C#(principiile SOLID, multithreading, algoritmica, debugging)
    - MVC Framework
    - SQL (in special MS SQL| cunostinte de optimizare cod sql)
    - Unit Testing & Automated Testing
    - Securitate Web(IIS + aplicatie)
    - Familiar cu sisteme de versionare(SVN, GIT), CI (Continuous Integration)
    - JavaScript/Jquery

    Si ne-ar placea sa:

    - Ai abilitati de comunicare excelente;
    - Colaborezi si sa participi la proiecte si discutii de echipa.

    Responsabilitati

    Ce vei face:
    - Vei dezvolta aplicații informatice, conform cerințelor din business in limbajele de programare cerute.

    De ce sa ne alegi:
    - Salariu motivant
    - Bonusuri pentru proiectele speciale
    - Oportunitati de dezvoltare a carierei in mijlocul unei echipe tinere,intr-un mediu prietenos, dinamic ce apreciaza initiativa si profesionalismul
    - Iti oferim suport pentru dezvoltarea personala si profesionala.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Farmaciile Catena. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Farmaciile Catena >>