Tubulatori / Sudori Mig-Mag 136

Angajator: PROCER
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Tulcea
  • Actualizat la: 19.10.2021

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    PROCER is a Romanian leading technical staffing agency in Central-Eastern Europe, specialized in providing experienced engineers and technicians for IT, Industrial Automation, Oil & Energy, Onshore/Offshore, Marine and related industries.

    Cerinte

    Cautam o echipa de…
    • tubulatori navali, cunoscatori plan PDM/isometric;
    • ajutoare de tubulatori, cu experienta in domeniul naval;
    • sudori MIG/Mag, cu experienta in procedura 136.
    …pentru un proiect de minim 3 luni, cu posibilitate de prelungire, in Tulcea.
    Cazarea si masa de pranz sunt asigurate, iar programul cuprinde intre 176-200 ore de lucru pe luna.
    Salariul este negociabil:
    • Tubulator: 33 RON/ora;
    • Ajutor: 17 RON/ora.