Tubulatori / Sudori Mig-Mag 136

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PROCER active.

Vezi toate job-urile Tubulatori / Sudori Mig-Mag 136 active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: PROCER
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Tulcea
  • Actualizat la: 19.12.2021

    PROCER is a Romanian leading technical staffing agency in Central-Eastern Europe, specialized in providing experienced engineers and technicians for IT, Industrial Automation, Oil & Energy, Onshore/Offshore, Marine and related industries.

    Cerinte

    Cautam o echipa de…
    • tubulatori navali, cunoscatori plan PDM/isometric;
    • ajutoare de tubulatori, cu experienta in domeniul naval;
    • sudori MIG/Mag, cu experienta in procedura 136.
    …pentru un proiect de minim 3 luni, cu posibilitate de prelungire, in Tulcea.
    Cazarea si masa de pranz sunt asigurate, iar programul cuprinde intre 176-200 ore de lucru pe luna.
    Salariul este negociabil:
    • Tubulator: 33 RON/ora;
    • Ajutor: 17 RON/ora.

    Responsabilitati

    1-5+ ani de experienta recenta.

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (210)