Contabil

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 18.09.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Experiență în contabilitate sau salarizare- minim 3 ani;
    Cunoștinte de limba engleză- nivel avansat;
    Cunoştinţe MS Office;
    Cunostinte solide a legislatiei, politicilor si a reglementarilor relevante;
    Abilităţi excelente de comunicare (scris si verbal);
    Studii de specialitate.

    Responsabilitati

    Asigura asistenta managerului financiar in gestionarea pachetelor de compensare folosind software-ul de salarizare;
    Calcularea salariului angajatilor in functie de orele lucrate incluzand concediul si orele suplimentare;
    Pregatirea si crearea rapoartelor cu informatii legate de salarizare, dupa cum este necesar;
    Colectarea si verificarea concediilor medicale, cererilor de concendiu de odihna, zilele fara plata si zilele suplimentare pentru toti angajatii;
    Pregatirea si distribuirea fluturasilor de salar pentru angajati;
    Procesarea tuturor cheltuielilor cu privire la angajati;
    Procesarea si platirea facturilor primite.

    Alte informatii

    Oferim:

    Pachet salarial atractiv;
    Tichete de masă;
    Asigurare medicală privată;