Sofer - Productie farmaceutica

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile LAROPHARM active.

Vezi toate job-urile Sofer - Productie farmaceutica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: LAROPHARM
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 07.08.2021

    Înfiinţată în 2001, Laropharm este o companie farmaceutică solidă, cu o dezvoltare armonioasă în domeniile pe care le abordează: cercetare, producţie şi distribuţie.

    Laropharm deţine una dintre cele mai moderne fabrici de produse farmaceutice, respectând regulile privind Buna Practică de Fabricaţie (GMP) pentru producţia şi distribuţia medicamentelor.

    Cerinte

    - studii medii;
    - experienta minim un an pe o poziti similara;
    - fara antecedente penale;
    - cunostinte temeinice de mecanica auto;
    - permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    - Efectuarea transporturilor interne a marfurilor in conditii optime, fara evenimente in trafic.
    - La incheierea unei curse verifica confirmarea primirii marfii de catre beneficiarul trecut in documentele de transport prin aplicarea stampilei si semnaturii acestuia in rubrica special destinata acestui scop;
    - La sosirea din cursa preda Foaia de Parcurs completata corespunzator, insotita de decontul justificativ de cheltuieli;
    - Ii este interzis sa transporte alte marfuri in afara celor trecute in documentele de transport;
    - Verifica concordanta dintre documentele de transport si documentele marfii, tipul marfii si specificatiile din comanda de transport primita de la birou;
    - Are obligatia sa supravegheze dispunerea corecta a marfii pe platforma autovehiculului astfel incat sa nu fie depasita sarcina maxima admisibila pe axe; sa fixeze si sa asigure incarcatura astfel incat transportul acesteia sa se efectueze in conditii de maxima siguranta

    Alte informatii

    Beneficii si alte informatii:
    ​- Program - luni - vineri - 08:30 - 17:00
    ​- Oferim tichete de masa
    ​- Toti angajatii beneficiaza de abonament medical cu consultatii si analize gratuite la o clinica privata