Customer Service Advisor with French/German

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 19.06.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group cauta vorbitori de limba germana//franceza pentru partenerul nostru, o renumita companie de tehnologie multinațională .

    Cerinte:
    -Cunostinte de limba germana/i/franceza la un nivel avansat(min. B2);
    -Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
    -Cunoasterea Pachetului Office;
    -Abilitati de comunicare, de ascultare;
    -Spirit de echipa si initiativa;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    -Raspunde la solicitarile clientilor(suport in scris, fara preluare de apeluri);
    -Ofera asistenta in acord cu conditiile si procedura companiei;
    -Cauta informatiile necesare in functie de fiecare situatie, folosind resursele puse la dispozitie de companie.

    Alte informatii

    Beneficii:
    -Pachet salarial atractiv;
    -Loc de munca stabil;
    -Mediu de lucru multicultural și entuziast;
    -Posibilități de dezvoltare profesională.