Coordonator Personal Logistica

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Coordonator Personal Logistica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.04.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza Coordonator Personal Logistica pentru unul din clientii sai, unul din cei mai mari furnizori de servicii logistice expres din lume.

    Cerinte:

    - Experienta 1-2 ani pe o pozitie similara;
    - Studii medii absolvite;
    - Cunostinte de Limba Engleza – nivel conversational;
    - Permis categoria B;
    - Experienta de lucru cu Pachetul Office;
    - Disponibilitate de a lucra flexibil, in functie de programul de lucru solicitat.

    Responsabilitati

    - Gestionarea activitatilor de logistica din cadrul complexului Sportiv, pe perioada Campionatului European de Fotbal Euro 2020;
    - Gestionarea programului si activtatii echipei de logistica, atunci cand este cazul;
    - Supravegherea traficului la punctul de livrare in stransa coordonare cu serviciile de securitate ale complexului Sportiv.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial atractiv;
    - Contract pe perioada determinata de 2 luni (pe perioada Campionatului European de Fotbal - EURO 2020);
    - Tichete de masa de 15 lei/zi lucrata;
    - Platforma Benefit (beneficii flexibile 330 lei) – vouchere vacanta, vouchere culturare, etc);
    - Spor Sarbatori Legale – 100%;
    - Spor pentru ore suplimentare – 100%;
    - Spor de weekend – 100%;
    - Spor de noapte - 25%;
    - Abonament medical la MedLife / Regina Maria;
    - Echipament Protectie si utilaje de lucru, oferite de UEFA.

    Daca aceasta oportunitate prezinta interes, nu ezitati sa ne contactati la numarul 0730 019 018