Consilier Vânzări Vodafone​ București

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Concentrix active.

Vezi toate job-urile Consilier Vânzări Vodafone​ București active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Concentrix
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.08.2021

    Life with us? It's more than just a paycheck. It's a fun-filled, future-building, community-connected, find-your-people lifestyle. We want everyone to have every opportunity to be the best version of themselves. And we offer everyone that opportunity.

    Cerinte

    Să fii o persoană dinamică cu excelente aptitudini de comunicare ​

    Să identifici cu ușurință problemele celorlalți și să găsesti soluții rapide ​

    Să ai cunoștințe medii de operare a calculatorului ​

    Să fii ambițios, pozitiv, să te adaptezi ușor și să-ți placă să lucrezi în echipă ​

    Responsabilitati

    Vei gestiona conturile clienților și vei promova serviciile Vodafone​

    Vei propune oferte adaptate nevoilor clienților, oferind informații relevante​

    Vei participa la dezvoltarea/optimizarea proceselor de lucru​

    Vei contribui la creșterea satisfacției clienților​

    Vei imparți voie bună și idei cu toată echipă

    Pachet salarial atractiv cu bonusuri și beneficii flexibile ​

    Program de muncă flexibil și adaptat nevoilor tale​

    Un mediu de lucru tanăr, dinamic care îți va permite să înveți și să evoluezi pe plan profesional ​

    95% din promovările noastre sunt din intern ​

    Vei beneficia de traininguri care te vor ajuta să îți dezvolți mai bine orientarea spre client, abilitătile analitice și munca în echipă

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (41)