Back office with German

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Back office with German active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.04.2021

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Clientul nostru este o companie de servicii, tehnologii si soluti digitale si este in cautarea unei persoane motivate si proactive, care cunosc limba germana la nivel avansat.

    Cerinte:
    - nivel avansat de limba germana;
    - disponibilitate atat pentru ture de noapte cat si pentru ture de zi;
    - bune abilitati de comunicare;
    - motivatie.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - oferirea de suport clientilor companiei;
    - solicitarile le vei primi pe mail iar solutionarea acestora vor fi 95% e-mail si 5% apeluri;
    - este vorba despre clientii unei linii aeriene de top cu care acestia colaboreaza.

    Beneficii:
    - posibilitatea de a lucra in permanenta de acasa;
    - sporuri de noapte/week-end;
    - posibilitatea de dezvoltare;
    - mediu de lucru constructiv.

    11321SN

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Remote

    Remote

    Vezi job-uri similare (231)