Biochimist / Nutritionist Asistent Vanzare Suplimente Premium- Iulius Mall CJ

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile QLT® Group România | Recrutare active.

Vezi toate job-urile Biochimist / Nutritionist Asistent Vanzare Suplimente Premium- Iulius Mall CJ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: QLT® Group România | Recrutare
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 14.10.2020

    Profilul ideal: Cautam persoane cu studii si cunostinte aprofundate in domeniu, pasionate de domeniul nutritiei, interesate de o alimentatie sanatoasa si care au mai lucrat pe o pozitie similara.

    Oferta:
    Pachetul salarial lunar variaza intre 2500- 3200 lei net (fix 2000 lei net + 300 lei bonuri de masa + comision lunar din incasari si din target);
    Program de lucru flexibil 12/24 (o zi 12 h si urmatoarea liber);
    Contract de munca full-time, programe de training, bonusuri de performanta si fidelizare.

    Cerinte:
    Cunostinte/studii in domeniul nutritiei, biochimiei sau fitoterapiei;
    Experienta pe o pozitie similara (consultant plafar, asistent vanzare, biochimist, nutritionist, vanzare online parafarmaceutice etc.);
    Limba engleza nivel conversational.

    Responsabilitati:
    Activitate de consultanta pentru clientii magazinului;
    Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc.;
    Consiliaza clientii in procesul decizional, prezinta suplimentele nutritive, ingredientele, propietatile si cantitatea recomandata, conform necesitatilor formulate;
    Ofera clientilor informatii legate de actiunile promotionale si serviciile de specialitate de care poate beneficia.
    Asigura expunerea produselor pentru vanzare: verifica pretul, respecta conceptul de merchandising, etc;
    Participa la receptia marfurilor, gestionarea, inventarierea si asigurarea securitatii acestora.

    BUCURESTI, Cluj Napoca,

    Cluj Napoca, Sibiu, Timisoara,

    BUCURESTI, Cluj Napoca, Constanta,

    Vezi job-uri similare (13)