Confectioner textile / Croitor / Croitoreasa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IUTTA active.

Vezi toate job-urile Confectioner textile / Croitor / Croitoreasa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: IUTTA
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 14.08.2023

    Iutta este un brand iconic de genți, pantofi și accesorii din piele cu un design folk contemporan.

    Creațiile noastre se inspiră din cultura tradițională și credințe străvechi, traduse într-o manieră personală, exclusivă.

    Colecțiile capătă viață prin devotamentul și pasiunea investite în fiecare produs, calități sinonime cu viziunea brandului. Astfel, produsele noastre au devenit elemente distinctive în industria fashion.

    Cerinte

    - experienta la cusut pe masina industriala
    - cunostinte in realizarea produsului cap-coada, pentru relizare de confectii textile
    - seriozitate
    - atentie la detalii

    Responsabilitati

    - primireа comеnzii sau programului de lucru, a instructiunilor
    - primirea mаteriаlelor, a materiilor primе, а resurselor nеcеsarе pеntru executarea lucrarii sau a lotului de produse
    - executarea in totalitate a operatiilor de prelucrare a materiei prime, in vederea transformarii ei in produs finit de imbracaminte
    - receptia si depozitarea
    - confectionarea
    - finisarea

    Alte informatii

    Se ofera:
    - program flexibil
    - carte de munca
    - salariu si beneficii in functie de experienta si eficienta
    - atelier cu echipamente noi, mediu de lucru placut.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,