CONSULTANT SUPORT TEHNIC

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile WEDOHR active.

Vezi toate job-urile CONSULTANT SUPORT TEHNIC active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: WEDOHR
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Customer support - Client service
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.09.2020

    WeDoHR team, with more than 15 years of experience in the field of Human Resources, provides complete, professional and dedicated services to the specific needs of our clients in the field of human resources management.
    The role of WEDOHR as a provider of recruitment services for our clients is to enable partners to focus on business development and take on the role of identifying and attracting the most suitable candidates for partner organisations.

    Cerinte

    - comunici cu usurinta si ai o atitudine proactiva, orientata spre client
    - esti in permanenta motivat de dorinta de a-i ajuta pe cei din jur
    - esti o persoana calma si rabdatoare
    - comunici excelent atat la telefon, cat si in scris
    - esti deschis si iti place sa inveti lucruri noi
    - dai dovada de atentie la detalii
    - esti prieten bun cu limba romana, atat cea scrisa, cat si cea vorbita
    - esti sincer si autentic.

    Responsabilitati

    - vei prelua solicitarile din partea clientilor SmartBill, fie pe email, chat sau telefon si ii vei ghida in utilizarea softului nostru de Facturare si Gestiune
    - vei asculta cu maxima atentie situatiile expuse de catre clienti si vei cauta sa oferi solutiile cele mai potrivite, in cel mai scurt timp posibil
    - imediat dupa angajare, vei intra in perioada de training, avand acces la absolut toate informatiile necesare pentru ca tu sa iti poti desfasura activitatea cu succes

    - sediu colorat, cu o atmosfera de lucru prietenoasa, localizat in Piata Unirii
    - pachet salarial ofertant
    - asigurare medicala
    - team building-uri lunare, zile tematice si activitati relaxante.