Tehnician Calitate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Heraeus Electronics active.

Vezi toate job-urile Tehnician Calitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: Heraeus Electronics
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.01.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Studii superioare tehnice preferabil in domeniul chimiei
    - Experienta in domeniu constituie avantaj
    - Limba engleza nivel mediu - avansat
    - Operare PC: MS Office; SAP-avantaj
    - Dispus sa lucreze in 3 schimburi
    - Abilitati de comunicare, spirit de echipă si atitudine pozitiva

    Responsabilitati

    - Testează produsele conform planului de testare specific firmei si / sau clienților
    - Pregateste, efectueaza testele, arhiveaza si documenteaza rezultatele si elibereaza produsele in SAP, conform procedurilor existente
    - Eliberează in sistemul SAP produsele testate conforme si blochează produsele neconforme
    - Retestează produsele re-prelucrate
    - Întocmește instrucțiunile de lucru specifice departamentului
    - Realizează inspecția la recepție a materialelor

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial motivant
    - Bonus de sarbatori/ al 13-lea salar
    - Ore suplimentare 200%
    - Bonuri de masa ( 15 RON )
    - Asigurare privata de sanatate
    - Transport asigurat
    - Mediu de lucru placut intr-o companie multinationala

    Timisoara,