KFC Timisoara cauta colegi #pebune! Aplica si tu!

Angajator: KFC
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 23.10.2019

    KFC este un lant american de restaurante, detinut de YUM! Brands. La nivel mondial suntem prezenti in peste 109 tari, cu peste 15.000 restaurante si peste 750 000 angajati .
    Clientilor nostri le servim produse din pui, pregatite conform unei retete originale. In Romania, primul restaurant KFC a fost deschis in 1997 in Bucuresti, iar astazi exista peste 60 restaurante in toata tara si peste 2500 angajati. Zi de zi, noi ne ghidam dupa 3 principii: Fii tu in varianta ta cea mai buna!, Implica-te si diferentiaza-te! si Distreaza-te!

    Cerinte

    Zi de zi, noi ne ghidam dupa 3 principii:
    Fii tu in varianta ta cea mai buna! Implica-te si diferentiaza-te! Distreaza-te!

    Te invitam sa faci parte din echipa noastra din restaurantul tau KFC preferat pe postul de Casier sau Lucrator in bucatarie!

    Locatiile noastre din Timisoara:

    Iulius Mall Timisoara- Str. Demetriade, Nr. 1, Iulius Mall (food court)
    Nepi Timisoara- Calea Sagului nr. 100
    Timisoara Palace- Str. Goethe Nr. 2

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faci:

    Pregatesti produsele tale preferate din pui;
    Te asiguri ca produsele sunt servite corespunzator;
    Estimezi necesarul de produse și participi la inventarele periodice;
    Pastrezi curatenia utilajelor si a locatiei;

    Ce iti oferim:

    Venit NET #PEBUNE! de pana la 2450 lei
    #Implica-te si diferentiaza-te! Distreaza-te!
    Poti alege optiuni variate de program: full time - 8h, part time - 4h, 6h, weekend;
    Noi iti asiguram un loc de munca stabil, pe termen lung;
    Poti sa-ti alegi restaurantul preferat, astfel incat sa ai mai mult timp pentru tine, iar noi iti decontam lunar transportul;
    Iti garantam mariri salariale periodice, in functie de timpul petrecut in companie: la 3 luni, 6 luni, 1 an, 2 ani;
    Iti acordam prime cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun, atat pentru tine, cat si pentru copilul / copiii tai;
    #fii_tu_in_varianta_ta_cea_mai_buna
    Te sustinem prin programele noastre de pregatire, dezvoltare profesionala si personala;
    Te incurajam sa-ti continui pregatirea academica prin burse de performanta pe parcursul studiilor superioare (3600 lei anual);
    Poti face urmatorul pas in cariera ta in 6 luni de la angajare;
    #distreaza-te alaturi de prietenii tai si noi te recompensam financiar (program de recomandari interne).