Reprezentant vanzari

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 20.05.2019

    Suntem o companie cu capital integral românesc care înca din anul 2004, am reușit să ajungem la rezultatele de până în prezent prin experiența profesională, seriozitatea și implicarea în vederea construirii unei relații de durată cu partenerii noștri de business.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    Abilitati de comunicare si negociere
    Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor
    Experienta in comercializarea de produse destinate pietii de constructii /amenajari interioare (reprezinta un mare avantaj)
    Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele clientilor si participarea la negocieri
    Incasarea contravalorii lucrarilor contractate si efectuate
    Permis de conducere categoria B (obligatoriu)

    Responsabilitati

    Descrierea jobului :

    Promovarea produselor companiei (domeniu - comercializare materiale de constructii)
    Prospectarea pietei in zonele alocate si dezvoltarea portofolilui de client (partea de vest a tarii)
    Identificarea de potentiali clienti si proiecte de constructiii in derulare
    Mentinerea permanenta si dezvoltarea de relatii comerciale cu partenerii din portofoliul arondat

    Alte informatii

    Descrierea companiei:

    Companie specializata in comercializarea materialelor de consultructii, cu sediu principal si depozit in Timisoara.