Medical Events Planner

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MedicHub active.

Vezi toate job-urile Medical Events Planner active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Media - Jurnalism active pe Hipo.ro

Angajator: MedicHub
Domeniu:
  • Altele
  • Media - Jurnalism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.10.2018

    MedicHub este destinaţia online a lumii medicale, locul care informează şi aduce împreună profesioniştii din sănătate din România. Calitatea noastră constă în echipa pe care am clădit-o, una sudată și solidă.

    Astfel, ne bazăm pe entuziasmul, profesionalismul și pasiunea fiecăruia pentru a oferi cele mai bune experiențe, fie că este vorba de evenimentele pe care le organizăm, publicațiile medicale, cursurile sau serviciile de telemarketing pe care le furnizăm clienților noștri.

    Valorile dupa care ne ghidăm ne permit să avem un mediu de lucru în care fiecare coleg se poate dezvolta și exprima liber.

    Cerinte

    ti place sa faci parte dintr-o echipa dinamica? Ai curiozitatea de a descoperi lucruri noi? Iti doresti sa te dezvolti si sa devii mai bun(a) in ceea ce faci?
    Atunci noi suntem echipa potrivita pentru tine!

    Ai un loc alaturi de noi daca ai:

    Studii superioare finalizate;
    2 ani de experienta pe o pozitie similara;
    Experiența in managementul evenimentelor (domeniul medical/farmaceutic – prezinta avantaj);
    Bune abilitati de organizare si planificare;
    Orientare catre rezolvarea problemelor si capacitate de a lua decizii;
    Abilitati excelente de comunicare si negociere;
    Capacitatea de a gestiona simultan mai multe sarcini;
    Flexibilitate, proactivitate;
    Buna cunoastere a pachetului Office (Word, Excel, PowerPoint);
    Permis cat.B – disponibilitate pentru deplasari;
    Limba engleza – nivel mediu;

    Responsabilitati

    Iata ce te asteapta in fiecare zi!
    Organizarea si coordonarea proiectelor alocate in departamentul de evenimente:

    planificarea si bugetarea evenimentelor;
    dezvoltarea conceptului si a fisei de eveniment pe baza proiectului;
    organizarea si buna desfasurare a tuturor evenimentelor ( stabilire locație, catering, ofertele tehnice);
    negocierea si mentinerea legaturii cu furnizorii de servicii;
    asigurarea nevoilor tehnice pe parcursul derularii evenimentului;
    mentinerea legaturii cu liderii de opinie din domeniul medical;
    organizarea si gestionarea tuturor activităților administrative necesare pregatirii evenimentului: pregatirea contractelor cu furnizorii, verificarea facturilor si a plaților necesare, respectarea limitelor bugetare).

    Alte informatii

    De ce sa vii in echipa noastra?
    Salariu motivant;
    “Work & fun!” este deviza noastra de echipa;
    Suntem cei mai buni din domeniu! Te vei perfectiona continuu prin participarea la proiecte noi si prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti;
    Ne place sa privim spre viitor! Suntem un grup autohton de companii unde poti nagiva spre cea mai buna destinatie;

    Aplica fara CV
    Hybrid

    3000 - 4200 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (98)