Optometrist

Angajator: Optical Network
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • BUCURESTI
  • Piatra Neamt
  • Actualizat la: 10.12.2018

    Optical Network a luat fiinta in anul 2004, in prezent fiind liderul pietei de optica medicala in Romania. Divizia de retail opereaza lanturile de magazine OPTIblu si KLARMANN si detine 52 de magazine in Bucuresti si mari orase din tara.

    Cerinte

    Absolvent cursuri de specialitate (optometrie);
    Experienta in domeniu poate reprezenta un avantaj.

    Responsabilitati

    Realizeaza determinari de dioptrii cu aparatura din dotare;
    Ofera consultanta de specialitate clientilor interesati de produsele magazinelor noastre;
    Recomanda produsele potrivite conform retetei clientului si dorintelor acestuia;
    Atitudine orientata spre client, spirit proactiv, abilitati de comunicare dezvoltate.

    Alte informatii

    Salariu fix (se discuta in cadrul interviului) si bonus.
    Program de lucru flexibil ( in ture);
    Training-uri si cursuri de specialitate;
    Mediu de lucru stabil si optim pentru dezvoltarea unei cariere;