Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Blitz Film active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Blitz Film
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.07.2019

    Suntem o echipa tanara,mica, dar plina de entuziasm, care isi propune sa ofere clientilor productii audio-video la standarde inalte, cu preturi rezonabile. Portofoliul nostru este format din reclame tv pentru piata interna si reclame on-line

    Cerinte

    a) studii superioare de specialitate si cunoştinţe solide de legislaţie financiar-contabilă;
    b) cunoştinţe solide de operare PC: Word, Excell, Power Point;
    c) cunoştinţe de operare in soft-uri contabile;
    a) abilităţi de analiză, planificare, perseverenţă în realizarea scopurilor propuse;
    b) orientare către eficienţă, gândire în perspectivă;
    c) atenţie la detalii;
    d) adaptabilitate/flexibilitate;
    e) rezistenţă la sarcini repetitive;
    f) spirit de echipă, capacitate de relaţionare interumană;
    g) disciplină;
    h) prezenţă de spirit, viteză de reacţie, operativitate în luarea deciziilor;
    i) dorinta de autoperfectionare;
    j) cunostinte de limba engleza, cel putin la nivel mediu

    Responsabilitati

    1. mentinerea legaturii cu echipele de productie, furnizorii si clientii, in vederea intocmirii contractelor, preluarea facturilor si platilor
    2. procesarea documentelor financiar-contabile
    3. aranjarea si arhivarea documente financiar-contabile si juridice conform procedurilor
    4. realizarea diverselor situatii solicitate de management
    5. alte sarcini specifice departamentului financiar contabil, in functie de necesitati

    Alte informatii

    Locatie centrala, mediu de lucru placut.
    Posibilitati de avansare.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (58)