Customer Care Representative

Angajator: ESX
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Educatie - Training
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.06.2024
    Remote work: Hybrid

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Descopera cea mai mare retea de sali de fitness si centre sportive din Romania, deschisa oricarei persoane fizice, doar cu aplicatia ESX!

    ESX are o comunitate actuala de 200.000 de membri din peste 100 de orase din Romania, iar utilizatorii platformei au avut deja acces de peste 3 milioane de ori la salile partenere folosind aplicatia.

    Profita de beneficiile abonamentului lunar care iti ofera acces zilnic la aproximativ 500 de centre sportive si sali de fitness din peste 100 de orase din Romania.

    Indiferent daca alegi sa faci fitness astazi sau yoga maine, ESX iti ofera posibilitatea de a alege activitatea preferata. Simplu, rapid si eficient!

    Descarca acum aplicatia ESX si alege sa faci parte din cea mai mare comunitate de pasionati de fitness din Romania. Bucura-te de o experienta sportiva dinamica, avand la dispozitie cele mai bune sali si centre sportive din reteaua ESX din intreaga tara!

    Cerinte

    Abilități de comunicare;
    - Dinamic/a, responsabil/a, flexibil/a, perseverent/a, cu dorință de învățare și avansare;
    - Orientare spre nevoile, cerințele și problemele clientului
    - Capacitatea de a construi si de a menține relații satisfăcătoare cu clienți
    - Orientat/a către rezultate si indeplinirea taskurilor
    - Abordare/gândire pe termen lung/gândire strategică

    Responsabilitati

    - Rezolvarea problemelor clientilor(e-mail/telefon);
    - Promovarea ofertei comerciale, a ofertelor speciale catre clientii din portofoliu;
    - Efectuarea de rapoarte si analize despre activitatea depusă;
    - Atingerea obiectivelor individuale stabilite prin fisa postului

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - Salariu atractiv, în funcție de experiența și abilitățile tale;
    - Mediu de lucru stimulativ într-o echipa de oameni deschisi, cu posibilități de avansare și dezvoltare profesională accelerată;
    - Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
    - Biblioteca de cărți pentru dezvoltare personală;
    - Laptop, telefon;
    Promovarea in cadrul companiei se face dupa o evaluare periodica, la fiecare 6 luni.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament la sala sport
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (440)