Sales Development Representative

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.07.2024
    Remote work: Hybrid

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    - Minim 2 ani experiență în domeniul vânzărilor
    - Abilități de comunicare, atât verbal cât și scris în limba română
    - Cunoștințe de limba engleză
    - Atitudine pozitivă, îndreptată către rezultate
    - Abilitatea de a prioritiza sarcinile de zi cu zi și de a gestiona timpul în mod productiv
    - Răbdare, empatie și perseverență într-un context orientat către clienți
    - Spirit de echipă
    - Studiile superioare vor reprezenta un plus

    Responsabilitati

    - Identificarea și abordarea potențialilor clienți, precum și generarea de noi oportunități de business pentru companie via email & telefon
    - Înregistrarea activității de vânzări și monitorizarea performanței
    - Oferirea suportului clienților pe toată perioada contractuală
    - Învățarea continuă și dezvoltarea skill-urilor de sales prin training-uri și activități destinate domeniului

    Aplică acum și fă primul pas în dezvoltarea ta personală și profesională!

    Abi așteptăm să te cunoaștem!

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Tichete de masa

    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (83)