Operator mașini/ inscripționare/cântărire- București/Chitila - Fabrică de medicamente

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.07.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    REPREZINTĂ AVANTAJ: Studii în domeniul mecanic, întreținere și reglare echipamente industriale sau tipografice.

    Locație: București.
    Contact: 0799 782 264 – Roxana
    • Experiență anterioară într-un mediu de producție – reprezină avantaj.
    • Studii Studii în domeniul mecanic, întreținere și reglare echipamente industriale sau tipografice.- reprezintă un avantaj;
    • Abilități bune de comunicare și spirit de echipă;
    • Atitudine proactivă și atenție la detalii;
    • Disponibilitate pentru lucrul în schimburi.

    Responsabilitati

    (OPERATORI MAȘINI/INSCRIPTIONARE):
    Vei lucra în departamentul de producție a medicamentelor, asigurând buna funcționare a utilajelor din punct de vedere mecanic prin reglarea, ajustarea, întreținerea și repararea acestora.
    Program: 3 ture:
    2 ZILE CU 12 ORE;
    PAUZA 2 ZILE;
    3 ZILE CU 12 ORE;
    2 ZILE PAUZA;
    (OPERATOR CÂNTĂRIRE)
    În rolul tău, vei cântări materiile prime pentru fabricarea medicamentelor, folosind sisteme computerizate, cântare electronice, scanere și cititoare de coduri de bare, precum și transpalete manuale și electrice. De asemenea, vei înregistra cu atenție toate operațiunile efectuate în documentația internă. Te așteptăm să faci parte din echipa noastră dedicată și dinamică!
    Program: în 3 ture:
    Tura 1 : 6:00 - 14:00;
    Tura 2 : 14:00 - 22:00;
    Tura 3: 22:00 - 6:00;

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Bonus de performanță trimestrial;
    • Bonus de fidelitate după primii doi ani în cadrul companiei;
    • Tichete de masă: 40 lei;
    • Tichete de vacanță;
    • Abonament medical;
    • Asigurare medicală;
    • Asigurare de viață;
    • Beneficii flexibile în limita unui buget prestabilit;
    • Primă de Paște și Crăciun;
    • Traininguri și cursuri de dezvoltare;

    Dacă vrei să te alături unei echipe care muncește cu pasiune și să descoperi lucruri noi, te așteptăm să ne suni la telefon: 0799 782 264 – Roxana!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (7)