HR Admin (4500 RON NET)

Angajator: Partnerd
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.07.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Minim 2 ani de experiență în administrarea HR
    Abilități excelente de organizare și gestionare a documentelor
    Cunoștințe solide ale legislației muncii
    Abilități de comunicare și relaționare interpersonale
    Atitudine proactivă și orientare către soluții

    Responsabilitati

    Administrare Documente HR:
    Gestionarea, arhivarea și actualizarea dosarelor angajaților.
    Pregătirea și eliberarea adeverințelor și altor documente HR la cerere.
    Menținerea evidenței documentelor HR și asigurarea conformității cu standardele și legislația în vigoare.

    Alte informatii

    Program de Lucru:

    Luni - Vineri, de la 9:00 la 17:00
    Full on-site

    Ce oferim:

    4500 lei net
    Bonuri de masă
    Un mediu de lucru dinamic și profesionist
    Dacă ești un profesionist dedicat, cu experiență în administrarea HR, și dorești să te alături unei echipe de succes, te invităm să aplici acum! 🚀

    Salariu

    4500 RON

    Beneficii

    • Asigurare medicala
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    BUCURESTI, Balotesti,

    Vezi job-uri similare (50)