Operator Introducere si Validare Date

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Operator Introducere si Validare Date active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 13.06.2024

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Cautam Operator Introducere si Validare Date pentru unul dintre cei mai importanti operatori integrati de energie electrica si gaze din lume - locatie Arad.

    Pentru a indeplini cu succes responsabilitatile acestui post, este necesar sa ai:

    - Studii superioare sau medii;
    - Experienta minima de 1 an;
    - Abilitati de utilizare MS Office;
    - Cunostintele de operare SAP constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    - Elaboreaza/primeste contractele de executie lucrarii pentru care este desemnat ca responsabil de contract;
    - Colaboreaza cu colegii de departament si le ofera suport in vederea respectarii fluxului firesc de activitate;
    - Colaboreaza cu colegii si verifica cu acestia documentatia primita de la prestatorii de servicii topo in vederea realizarii documentatiilor necesare pentru avizare/autorizare si la trasarea in teren a lucrarilor;
    - Introduce in sistemele informatice solicitarile pentru plata taxelor pentru obtinerea avizelor si autorizatiilor;
    - Opereaza in sistem documente specifice activitatii;
    - Se implica in taskurile specifice activitatii pentru a oferi suport colegilor si departamentului.

    Alte informatii

    Vei beneficia de:

    - Salariu competitiv;
    - Bonuri de masa in valoare de 35 lei/zi;
    - Prima de Paste, de Craciun, de Ziua Energeticianului;
    - Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in munca;
    - Abonament medical.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Zile libere suplimentare
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Arad, Cluj Napoca, Timisoara,