Preparator Produse Alimentare

Angajator: Compania Indiilor Orientale (CIO)
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Popesti Leordeni
  • Actualizat la: 17.06.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    La CIO ai mai mult decât un loc de muncă. Aici este locul în care ne jucăm pentru a schimbă jocul, pentru a aduce arome din toate colțurile lumii în bucătăria fiecărui român și pentru a arăta lumii că fără sare și piper, viața nu are gust.

    Cerinte

    - Are minimum 10 clase;
    - Experiența pe un post similar reprezintă un avantaj;
    - Este o persoana care oferă atenție și meticulozitate pregătirii produselor;
    - Este o persoana corecta, responsabilă, și organizată.

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    - Utilizează corect mașinile/utilajele și pune le în funcțiune;
    - Pregătește ingredientele principale pentru produse și le amestecă conform rețetei;
    - Se asigură de respectarea calității și a cantității produselor;
    - Se ocupă de igienizarea mașinilor, uneltelor și a celorlalte instrumente utilizate în timpul pregătirii produselor la sfarsitul programului.

    Alte informatii

    Locație: Pantelimon, Ilfov
    Program de lucru: luni - vineri, 6:30-15:00.

    Ce oferim:
    - Contract de muncă pe perioada nedeterminată;
    - Pachet salarial atractiv + Bonuri de masă;
    - Transportul este asigurat.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Balotesti,

    Ploiesti, Ilfov, BUCURESTI,

    BUCURESTI, Branesti, Popesti Leordeni,

    Vezi job-uri similare (22)