Content moderator - RELOCARE- bulgarian/polish/dutch/swedish/norwegian/danish

Angajator: Randstad Romania
Domeniu:
  • Marketing
  • Media - Jurnalism
  • Relatii Publice
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.06.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Randstad este lider global în recrutare și gestionare de personal. Încă din 2016, suntem prezenți pe piața din România, în București și în Slatina. Având un număr de peste 130 de consultanți, peste 300 de clienți activi și minim 3000 de angajări pe an, contribuim la evoluția pieței muncii din România și ne apropiem de obiectivul nostru global de a impacta pozitiv viața profesională a oamenilor care au nevoie de un loc de muncă până în 2030.

    Cerinte

    Nivel (C1) la limba de proces (bulgara, poloneza, olandeza, suedeza, norvegiana, daneza) si (B2 conversational) la engleza
    Atenție la detalii și capacitate de a lucra cu conținut sensibil.
    Abilități excelente de comunicare și analiză.
    Disponibilitatea de a lucra în ture, conform programului menționat.

    Responsabilitati

    Analizarea conținutului video, al paginilor web sau al conținutului publicitar pentru a asigura conformitatea cu politicile companiei.
    Identificarea și semnalarea conținutului care nu respectă politicile, pentru a permite adoptarea măsurilor necesare.
    Oferirea de feedback constructiv pentru îmbunătățirea politicilor, instrumentelor și proceselor.
    Gestionarea imaginilor, videoclipurilor sau textelor care pot avea impact emoțional.

    Salariu net in functie de nivelul de limba de proces (vor exista testari scrise)
    Pachet de beneficii pe platforma Bennefit (in valoare de 900 brut)
    Mediu de lucru dinamic și oportunități de dezvoltare profesională

    Program: L-D, 5 zile, în ture: 07:00-16:00; 12:00-21:00; 16:00-01:00; 22:00-07:00. Pentru turele care se termină în intervalul 10 AM-6AM, transportul se asigură din partea companiei. Se lucreaza de la birou, zona M Pipera. Aici pot sa iti mai mentionez ca o saptamana vei fi o tura, iar turele de noapte sunt cam 2-3 pe luna si vei primi 30% spor de noapte

    Beneficii

    • Prima pentru relocare
    • Training-uri
    • Poate alege beneficiile dorite in limita unui buget

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (57)