Stylist (3800 RON NET)

Angajator: Partnerd
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.06.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Engleză la nivel intermediar;
    - Machiaj profesional sau Coafură;
    - Abilități excepționale de prezentare;
    - Abilități de comunicare și autocontrol;
    - Abilități de atenție;
    - Capacitatea de a lucra cu diferite tipuri de caractere, personalități și culturi.
    - Calificare relevanta machiaj sau Coafura (cursuri sau liceu în domeniu)

    Responsabilitati

    - Realizează activități de machiaj și coafură conform standardelor și nevoilor companiei, inclusiv acoperirea tatuajelor, asigurând o imagine - perfectă în fața camerelor;
    - Efectuează retușuri de machiaj și coafură, la cerere și proactiv;
    - Realizează dezinfectarea, curățarea și verificarea uneltelor de lucru;
    - Asigură curățenia la locul de muncă;
    - Pregătește uneltele și produsele oferite de companie pentru desfășurarea activității;
    - Asigură stocul de materiale și accesorii pe care le folosește;
    - Este responsabil de depozitarea și utilizarea corectă a echipamentelor folosite: unelte de lucru, mobilier, consumabile;
    - Comunică imediat superiorilor când stocul de produse este epuizat, pentru a plasa o nouă comandă;
    - Informează imediat superiorii despre orice deficiențe găsite în timpul activității;
    - Învăță și instruiește angajații cu privire la standardele companiei în ceea ce privește aspectul lor, în special machiajul și coafura;
    - Comunică prin canalele de comunicare ale companiei pentru a ține evidența angajaților care beneficiază de serviciile de machiaj/coafură;
    - Raportează numărul și tipul de activități de coafură și machiaj realizate;
    - Creează o experiență plăcută pentru angajați, menținând o atitudine prietenoasă și folosind un limbaj adecvat în orice interacțiune cu aceștia;
    Răspunde fără întârziere oricărei solicitări primite prin canalele de comunicare ale companiei în timpul programului de lucru.

    Alte informatii

    - Salariu Lunar Net - 3800 RON
    - Masa la birou
    - Abonament medical
    - Lucru în ture (5:00-14:00/ 13:00-22:00/ 21:00-06:00)

    Salariu

    3800 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Fun / Relax Area

    Aplica fara CV
    3200 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (67)