Specialist SSM

Angajator: Electromontaj
Domeniu:
  • Altele
  • Controlul calitatii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.05.2024
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal

    Buna,

    Bine ai venit pe pagina noastra.

    Cautam Specialist SSM-SU care sa devina parte din echipa noastra de oameni faini, diversi si talentati.

    Daca iti doresti sa ne cunosti si sa vii alaturi de noi, iata ce dorim de la tine:

    • Studii superioare tehnice absolvite;
    • Experienta de minim un an pe un post similar;
    • Cunostinte de limba engleza - minim nivel mediu conversational
    • Disponibilitate la deplasare;
    • Curs Inspector SSM;
    • Cunostinte bune de utilizare a pachetului MS Office;
    • Atentie la detalii, rezistenta la stres, adaptabilitate;
    • Capacitate de sinteza si analiza.
    • Permis de conducere categoria B.

    Descrierea jobului

    Ne-ar placea sa fii o persoana responsabila, serioasa, atenta la detalii, astfel incat sa ne bazam pe tine pentru:

    o Intocmirea documentatiei necesare pentru SSM-SU conform cerintelor legale in vigoare

    o Efectuarea controalelor de specialitate in scopul depistarii incalcarilor normelor SSM-SU

    o Informarea conducerii despre neregulile constatate

    o Intocmirea, verificarea si distribuirea fiselor individuale de SSM-SU si AII periodic

    o Efectuarea instruirilor necesare in santier

    o Tinerea evidentei echipamentelor de munca si echipamentelor individuale de protectie si intocmirea necesarului de dotare, daca este cazul

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (65)