Sales Support

Angajator: Salesianer
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Abilități bune de comunicare;
    Experiență în utilizarea aplicațiilor MS-Office, în special Excel, abilități numerice la un nivel bun;
    Atenție la detalii;
    Abilități de organizare și prioritizare a activităților;
    Cunoștințe minime de limbă engleză și/sau germană.

    Responsabilitati

    Menține legătura cu colegii din departamentul de vânzări directe la nivel național și asigură suport operațional în activitațile zilnice;
    Asigură suport atât în completarea de documente interne precum: oferte de preț, acte adiționale, contracte, cât și în realizarea de analize de rentabilitate;
    Susține echipa de vânzări prin realizarea de analize de piață, identificarea de potențiali clienți și pregătirea de rapoarte;
    Înregistrează informațiile privind clienții în sistemul informatic intern (CRM);
    Asigură controlul contractelor semnate cu clienții companiei și transmite feedback constant echipei și managementului cu privire la acest aspect;
    Calculează comisioanele lunare pentru colegii din departamentul de vânzări;
    Menține legătura cu departamentul de marketing și asigură suport pentru campaniile derulate la nivel național pentru divizia alocată.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Posibilitatea de a lucra într-o companie orientată către mediu, performanță și inovație. În cadrul companiei vei găsi o atmosferă bazată pe apreciere, feedback direct și implicare;
    Salariu competitiv;
    Tichete de masă în valoare de 40 de lei/zi;
    Abonament medical privat în rețeaua Medlife;
    Prime de sărbători (Paște și Crăciun);
    Programe de training derulate intern și cu parteneri externi.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (130)