Inginer Proiectare Sisteme Fotovoltaice

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Absolvent de studii superioare profil electric/electronic/automatizari/energetic
    Experienta profesionala de minim 6 luni – 1 an
    Cunostinte bune de utilizare AUTOCAD 2D, Microsoft Office, Gmail
    Prezinta avantaj cunostinte de ePlan electric si Schrack Design
    Persoana atenta la detalii si capabila de a se adapta la solutii si tehnologii noi
    Responsabil, implicat, cu bune abilitati de organizare si dorinta de dezvoltare profesionala
    Limba engleza – nivel mediu/conversational

    Responsabilitati

    Desen tehnic dispunere panouri fotovoltaice – Autocad2D
    Intocmire schite monofilare de forta si comanda pentru centrale fotovoltaice – Autocad, ePlan
    Intocmire schite 2D amplasament apartaj electric pe contrapanou tablou electric – Autocad, Schrack Design.
    Intocmire lista de cantitati pentru materiale electrice si pentru structura de sustinere a panourilor fotovoltaice
    Suport tehnic pentru sefii de echipa montaj si atelier electric
    Vizite ocazionale in atelierul electric si pe santier cu departamentul operational
    Raport saptamanal proiecte lucrate

    Alte informatii

    Beneficii
    Salariul net de baza competitiv cu evaluare la 3 luni de la angajare pentru cresterea bazei salariale
    Tichete de masa in valoare de 30 ron/zi lucratoare
    Bonusuri acordate trimestrial de pana la 30% din salariul de baza
    Asigurare medicala – pachet Regina Maria
    Se va asigura transport in cazul vizitelor in afara localitatii
    Locatie: Popesti - Leordeni
    Program de lucru : Luni-Vineri 09:00 -17:00
    Decontare transport in comun sau combustibil pentru masina proprie

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Job national

    Vezi job-uri similare (36)