Frigotehnist

Angajator: Transavia
Domeniu:
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Bocsa
  • Resita
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Transavia este unul dintre cele mai reputate businessuri de familie românești, cu o experiență de peste 30 de ani pe piață, timp în care a devenit liderul local al industriei de carne de pui.

    Cerinte

    Studii: minim şcoala profesională / liceu de profil;

    Instruire şi calificare în specialitatea de frigotehnist;

    Capacitate bună de coordonare a mişcărilor;

    Promptitudine în rezolvarea situaţiilor ce se ivesc;

    Spirit de echipă, seriozitate și punctualitate în rezolvarea problemelor.

    Responsabilitati

    Urmăreşte starea tehnică şi asigură funcţionarea echipamentelor frigorifice;

    Cunoaşte specificaţiile tehnice de funcţionare a tuturor instalaţiilor din centrala de frig;

    Execută operaţii de întreţinere la instalaţiile frigorifice;

    Anunţă imediat disfuncţionalitățile tehnice;

    Participă la intervenţiile de întreţinere curentă a echipamentelor tehnice;

    Participă la montarea și punerea în funcţiune a echipamentelor noi;

    Înregistreză și întocmește rapoarte;

    Se perfecționează continuu.

    Alte informatii

    Salariu motivant şi pachet de beneficii stimulant;

    Condiţii deosebite de desfăşurare a activităţii și stabilitate profesională;

    Formare și instruire profesională permanentă;

    Transportul la/de la punctul de lucru din/la localitățile limitrofe.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Decontarea transportului
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Loc de parcare
    • Tichete de masa

    Resita, Bocsa,