Dish Washer

Angajator: HRS Romania
Domeniu:
  • Hoteluri - Restaurante - Cafenele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Moving forward is impossible without the initial drive to do things differently. Our business is all about the people we come across, whether it's in our everyday interactions or in our vision for the brand.

    Cerinte

    Capacitatea de a lucra intr-un mediu agitat si sub presiune in perioadele aglomerate.
    Atent la detalii si preocupat de igiena si curatenie.
    Abilitatea de a respecta procedurile si standardele de lucru.
    Abilitatea de a colabora si de a comunica eficient cu colegii.
    Experienta anterioara in domeniul curateniei sau al muncii in bucatarie- nice to have.

    Responsabilitati

    Spalarea, clatirea si uscarea vaselor si a ustensilelor de bucatarie.
    Asigurarea curateniei si igienei riguroase a vaselor si a zonei de spalare.
    Manipularea si depozitarea corecta a vaselor spalate pentru a evita deteriorarea sau contaminarea acestora.
    Respectarea procedurilor si regulamentelor de siguranta alimentara.
    Colaborarea cu echipa de bucatarie pentru a asigura fluxul eficient de lucru.
    Mentinerea si curatarea regulata a echipamentelor de spalare.
    Asigurarea disponibilitatii suficiente de vase si echipamente de gatit pentru a satisface nevoile restaurantului.
    Contribuirea la igiena generala a restaurantului, inclusiv curatarea periodica si dezinfectarea zonelor de lucru.
    Mentinerea curateniei in zona de luat masa si mentinerea curateniei in zona de toalete.
    Raportarea defectiunilor echipamentelor sau a necesitatii de inlocuire a vaselor.

    Doar candidatii eligibili vor fi contactati in maxim 2 saptamani. Toate informatiile vor fi tratate ca fiind strict confidentiale.

    Beneficii

    • Training-uri
    • Cursuri
    • Program de lucru flexibil

    Aplica fara CV
    8000 - 12000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Job national

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,