Team-Leader curenti slabi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Team-Leader curenti slabi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.03.2024

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Ce am vrea noi să ai:
    • Studii medii sau avansate in domeniul electric (Electronica, Electrotehnica, Telecomunicatii).
    • Experienta in instalarea, punerea in functiune si intretinerea sistemelor de securitate minim 3 ani.
    • Cunostinte de baza Microsoft Office, Autocad.
    • Diploma curs ARTS sau echivalent.
    • Cursuri de specializare de la diversi furnizori de echipamente - constituie un AVANTAJ.
    • Capacitate dе a lua decizii.
    • Pro-activitate si orientare spre rezultate.
    • Bune abilitati de comunicare si colaborare cu clientii.
    • Permis conducere Cat. B.

    Responsabilitati

    Ce vei face?
    • Vei coordona echipa de curenti slabi si te vei asigura de realizarea mentenantei preventive si corective a sistemelor de curenti slabi (CCTV, detectie si semnalizare incendiu, efractie, control acces voce date).
    • Vei intocmi oferte de reparatii in urma neconformitatilor identificate in cadrul mentenantelor preventive.
    • Vei pregati bugetele pentru lucrari noi/ modificari in baza unor liste de cantitati.
    • Vei participa ocazional impreuna cu echipa din subordine la executia de lucrari noi sau modificari lucrari existente.
    • Vei verifica completarea fiselor de interventie tehnica pentru toate activitatile.
    • Vei instrui periodic clientii privind operarea sistemelor instalate.
    • Vei asigura si urmari buna functionare a tuturor echipamentelor la simularile periodice.
    • Vei urmari si raporta toate neconformitatile descoperite pentru instalatiile de curenti slabi.

    Alte informatii

    Ce îţi oferim noi:
    • Pachet salarial atractiv.
    • Tichete de masa in format electronic de 30 lei/zi lucrata.
    • Prime de sarbatori.
    • Bonusuri in functie de performante.
    • Program de lucru business hours (L-V, 8 ore pe zi).
    • Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea în companie.
    • Asigurare medicală privata pentru ca ne dorim sa lucrezi in siguranta si sanatos.
    • Dezvoltare continua prin sesiuni de workshop-uri, training-uri si certificari noi.
    • Mediu de lucru atractiv si colectiv placut.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (18)