Inginer de Sistem - Migrare Office 365 ­čîÉ

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile StarTech Team active.

Vezi toate job-urile Inginer de Sistem - Migrare Office 365 ­čîÉ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: StarTech Team
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.02.2024
    Remote work: On-site
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    ­čöž Responsabilit─â╚Ťi Principale:

    Gestionarea și Configurarea Conturilor Office 365:

    1. Configurarea profilurilor utilizatorilor Office 365 ├«n conformitate cu cerin╚Ťele lor.
    2. Asigurarea securit─â╚Ťii conturilor ╚Öi accesului corespunz─âtor.

    Suport Tehnic și Rezolvarea Problemelor:

    1. Oferirea de asisten╚Ť─â ╚Öi rezolvarea rapid─â a problemelor utilizatorilor ├«n timpul ╚Öi dup─â migrare.
    2. iind un punct de contact cheie pentru utilizatori în ceea ce privește orice întrebări sau probleme legate de migrarea Office 365.

    Responsabilitati

    ­čĄŁ Abilit─â╚Ťi Necesare:

    Experien╚Ť─â ├«n migrarea profilurilor Office 365 sau ├«n domenii similare.
    Cuno╚Ötin╚Ťe bune privind suitele Microsoft Office 365.
    Abilit─â╚Ťi excelente de comunicare ╚Öi interac╚Ťiune cu utilizatorii.
    Capacitatea de a lucra eficient și de a rezolva probleme.

    StarTech Team este o companie de top ├«n domeniul IT, cu peste 22 de ani de experien╚Ť─â, specializat─â ├«n oferirea de servicii IT complete ╚Öi personalizate. Echipa noastr─â, format─â din peste 250 de speciali╚Öti IT, este dedicat─â s─â furnizeze solu╚Ťii inovatoare, axate pe performan╚Ť─â ╚Öi securitate. Oferim suport IT 24/7, cu o reac╚Ťie rapid─â ╚Öi eficient─â la cerin╚Ťele clien╚Ťilor. Suntem recunoscu╚Ťi pentru abilitatea noastr─â de a reduce ├«ntreruperile de activitate ╚Öi pentru timpul scurt de r─âspuns la solicit─âri. Angajamentul nostru este de a accelera succesul afacerilor clien╚Ťilor no╚Ötri prin servicii de consultan╚Ť─â, audit ╚Öi training IT de ├«nalt─â calitate. Al─âtur─â-te echipei noastre pentru a face parte dintr-un mediu dinamic ╚Öi ├«n continu─â evolu╚Ťie, unde pasiunea pentru tehnologie este apreciat─â ╚Öi recompensat─â