Vanzator in Cofetarie- Moeciu de Jos, Bran

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile Vanzator in Cofetarie- Moeciu de Jos, Bran active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Hoteluri - Restaurante - Cafenele active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Hoteluri - Restaurante - Cafenele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 16.03.2024

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    Recrutăm Vânzător pentru o Cofetărie&Cafenea din Moeciu de Jos, Bran.

    Cerințe:
    - Experiență anterioară în vânzări sau în industria alimentară/ ospitalitatatii constituie avantaj;
    - Competențe foarte bune de comunicare și relaționare cu clienții;
    - Atitudine pozitivă și proactivă;
    - Atenție la detalii;
    - Team player.

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    - Servirea clienților cu promptitudine, amabilitate și atenție la detalii pentru a le oferi o experiență deosebită;
    - Fidelizarea clienților prin înțelegerea nevoilor lor și oferirea de asistență personalizată în timpul procesului de cumpărare;
    - Expunerea tuturor produselor disponibile pentru vanzare intr-un mod atragator si ingrijit punand in valoarea calitatea si aspectul incantator al acestora;
    - Asigurarea unei încasări corecte a banilor și gestionarea eficientă a incasarilor pentru a asigura transparență și încredere;
    - Preluarea comenzilor și oferirea de consultanță clienților în privința personalizării torturilor și candybar-urilor pentru evenimente speciale;
    - Menținerea unei ambianțe plăcute și crearea unui mediu organizat si curat în spațiul de vânzare și servire pentru a asigura confortul clienților.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariu de început 3000-3500 lei net, în funcție de experiență;
    - Bonusuri financiare pentru performante deosebite, implicare si devotament;
    - Transport decontat
    - Training si oportunitati de dezvoltare in cadrul companiei
    - Program de lucru: 2 zile lucrate, 2 libere

    Aplica fara CV
    2400 - 3200 RON NET / luna
    BUCURESTI, Brasov, Cluj Napoca, Job national

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov, Ploiesti, Sinaia,