Consultant in Vanzari | Skillab

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Skillab active.

Vezi toate job-urile Consultant in Vanzari | Skillab active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Skillab
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.01.2024

    Probabil te întrebi ce este Skillab – hai să îți spunem! Suntem o platformă de educație online internațională, care ajută oamenii să își dezvolte afacerile și cariera. Oferim cursuri de marketing, management, finanțe, resurse umane și multe altele. Suntem asemănători cu Udemy sau Coursera – doar că mai buni.

    Cerinte

    Dacă ți s-a spus că vorbești prea mult și poți fi mai convingător decât un doctor, ești exact colegul de care avem nevoie. Echipa noastră se vânzări se mărește. Vrem să aducem pe cineva empatic și dornic să învețe în startup-ul nostru ca să putem crește împreună.

    Candidatul nostru ideal:
    - Este motivat, competitiv, capabil să își depășească obiectivele de vânzări
    - Își dorește să ajute clienții să ajungă mai departe în carieră
    - Poate să lucreze și să rezolve probleme independent
    - Experiența e opțională. Ajută, totuși, să poți purta conversații telefonice mai plăcute decât Ghostface în Scream.

    Dacă îți place să lucrezi cu oamenii, ești empatic și atent la detalii, știi să vânzările reușite se fac în interesul nostru, dar mai ales al clientului, atunci așteptăm CV-ul tău!

    Responsabilitati

    Ce va fi pe lista ta de sarcini:
    - Vei contacta potențialii clienți și le vei răspunde la întrebări prin e-mail sau telefon
    - Vei prezenta prețurile și conținutul cursurilor noastre
    - Vei menține și gestiona task-urile pe care le ai cu ajutorul CRM-ului

    Fără apeluri la rece! Toți clienții vor fi interesați de cursuri noastre.

    Alte informatii

    Ce îți oferim:

    - Program full-time de la 10:00 la 18:00 la biroul nostru confortabil din București;
    - Salariu de bază lunar + comision;
    - Echipă unită și o atmosferă care te motivează să mergi înainte.;
    - Oportunități nelimitate pentru dezvoltare profesională și în carieră;
    - Toate cursurile noastre sunt gratuite pentru tine, imediat după perioada de probă

    Completează formularul și hai alături de noi 😉

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi,

    BUCURESTI, Brasov,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (36)