Gestionar Magazie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Trenkwalder Romania active.

Vezi toate job-urile Gestionar Magazie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 15.12.2023

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Suntem în căutarea unui coleg organizat și atent la detalii pentru rolul de Gestionar Magazie

    Locație: Mogoșoaia, Ilfov.

    Candidatul ideal:
    - Serios
    - Organizat
    - Atent la detalii

    Responsabilitati

    Ce vei face:
    - vei gestiona intrările și ieșirile din stoc
    - vei gestiona materialele primite de la furnizori și lei vei așeza pe locațiile stabilite pentru fiecare în magazie
    - vei gestiona comenzile de piese pe care le fac tehnicienii din service și vei livra la masa de lucru piesele pe care aceștia le solicită

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - Program - 07:30-16:00, de Luni până Vineri
    - Venituri lunare între 3000-3400 lei
    - Transport asigurat din 3 zone ale Bucureștiului (zona Păcii/Basarab/Aurel Vlaicu), decontarea abonamentului STB/Metrorex sau decontarea combustibilului (până la 270 lei/lunar)

    Pentru mai multe detalii, poate chiar un interviu, mă puteți contacta la o737 043 177.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Loc de parcare
    • Fun / Relax Area
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,