Instalator- București

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile Instalator- București active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.02.2024

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    Recrutăm INSTALATOR pentru clientul nostru, furnizor de servicii HVAC si Instalatii (sisteme de încălzire, aer condiționat, ventilație, instalații sanitare, protecție împotriva incendiilor, instalații electrice sau automatizari).
    📌Punct de lucru: București, zona Piața Presei Libere

    ➡️𝐂𝐄𝐑𝐈𝐍𝐓̦𝐄:
    - Studii medii;
    - Experienţâ profesională în domeniu;
    - Disponibilitate de deplasare pe teren (Mun.Bucuresti și alte județe);
    - Cunoașterea sistemelor de distribuție și de evacuare a apei în clădiri rezidențiale, comerciale și industriale;
    - Cunoștințe a sistemelor de încălzire și de ventilație, cât și a echipamentelor specifice;
    - Îndemânarea de a lucra cu echipamentele și sculele specifice instalațiilor (tăietoare de țevi, chei reglabile, clești, papagali);

    Responsabilitati

    ➡️𝐑𝐄𝐒𝐏𝐎𝐍𝐒𝐀𝐁𝐈𝐋𝐈𝐓𝐀̆𝐓̦𝐈:
    - Tăierea, fasonarea, montarea și asamblarea țevilor avand în vedere infrastructura existentă, precum și instrucțiunile specifice de montaj;
    - Instalarea și punerea în funcțiune a sistemelor de alimentare cu apă, a sistemelor de ventilație și de climatizare, cât și a sistemelor de sprinklere și de hidranți;
    - Verificarea, localizarea și repararea defecțiunilor (de ex. scurgeri accidentale) și a deranjamentelor;
    - Repararea sau înlocuirea conductelor de apa defecte, a țevilor de canalizare înfundate, a bateriilor, a dispozitivelor (ex. chiuvetă) etc;
    - Instalarea și punerea în funcțiune a sistemelor de încalzire și de răcire

    Alte informatii

    ➡️ 𝐁𝐄𝐍𝐄𝐅𝐈𝐂𝐈𝐈:
    - Salariu discutabil în urma unui interviu;
    - Tichetele: 30 Ron / zi lucrata daca sunt pe proiecte din Bucuresti. Daca sunt pe proiecte in alte judete, au in loc de tichete diurna 42 lei/ zi +o masă caldă;
    - Cazare inclusă pentru personalul din afara Bucureștiului + cazare pentru deplasări in țară.

    4000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Ilfov, Constanta, BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (6)