Financial Business Partner (6500 RON NET)

Angajator: Partnerd
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.07.2024
    Remote work: Hybrid

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Experiență de minimum 2 ani în domeniul financiar-contabil
    Persoane cu o fire curioasa
    Capacitate de adaptare
    Capacitate de analiza

    Responsabilitati

    Consiliezi și susții business-urile noastre în luarea deciziilor financiare și comerciale.
    Te asiguri că informațiile financiar-contabile sunt corecte și la zi.
    Analizezi rezultatele și faci proiecții pe termen lung.
    Participi la închiderile financiar-contabile lunare.
    Ai ocazia să faci audituri financiare și să identifici punctele de îmbunătățire.
    Automatizezi procesele financiare pentru eficiență.
    Gestionezi proiecte în cadrul grupului nostru, asigurându-te că respectăm standardele și cerințele.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariu atractiv de 6500 de lei NET.
    Bonuri de masă.
    Program hybrid pentru flexibilitate.
    Training-uri pentru dezvoltare profesională.
    Teambuilding-uri pentru o echipă puternică.

    Salariu

    6500 RON

    Beneficii

    • Training-uri
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    5000 RON NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (196)