Sef Agentie

Angajator: EASY CREDIT 4 ALL IFN S.A
Domeniu:
  • Altele
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Societatea EASY CREDIT 4 ALL IFN S.A. este o institutie financiara nebancara. A fost infiintata in anul 2009 ca societate pe actiuni de tip inchis, cu capital privat.

    Obiectul de activitate il reprezinta acordarea de credite de consum, precum si alte tipuri de finantare sau refinantare (creditare atat persoane fizice cat si juridice).
    In prezent suntem activi pe piata financiara cu 18 agentii deschise in 16 orase mari ale Romaniei.

    Cerinte

    - Studii superioare economice finalizate;
    - Experienta profesionala de minim 3 ani; Constituie avantaj experienta in domeniul financiar-bancar si/sau experienta intr-o functie de conducere/management;
    - Cunostinte solide de Microsoft Office - in special Excel (nivel avansat);
    - Abilitati de comunicare, coordonare, analiza si sinteza, atentie la detalii, pentru o foarte buna gestionare a timpului;

    Responsabilitati

    - Coordonează activitățile Easy Credit;
    - Supervizează și motivează personalul agenției, asigură și suportul necesar;
    - Gestioneaza activitatea sediului din punct de vedere administrativ- organizatoric;
    - Promovează imaginea și produsele oferite de Easy Credit;
    - Informeaza si consiliaza clientii privind produsele si serviciile institutiei noastre;
    - Intocmeste/verifica dosarele de credit si documentele intocmite de personal din subordine;
    - Inainteaza organului de aprobare, propuneri legate de aprobarea/refuzul solicitarilor de creditare, modificarile contractuale solicitate si propuse de agentie etc;
    - Verifica/gestioneaza situatiile interne si actualizarea informatiilor in aplicatiile folosite;
    - Monitorizeaza derularea contractelor, incasarea ratelor si a dobanzilor la scadentele stabilitate;

    Alte informatii

    - Salariu net fix + si tichete de masa (cca 800 lei/luna);
    - Contract individual de muncă pe o muncă nedeterminată în cadrul companiilor noastre;
    - Un mediu de lucru placut, dinamic, cu oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul financiar/ bancar;
    - Oportunitatea de a lucra intr-o companie stabila si cu potential;
    - Spatiu pentru dezvoltare profesionala;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (10)